Nová Dacia Jogger

Veľmi modulárny

Nová Dacia Jogger je k dispozícii v sedemmiestnej aj päťmiestnej verzii, môžete si teda vybrať presne to, čo potrebujete. Sedadla naviac ponúkajú veľké množstvo konfigurácií, ktoré vyhovejú vašim požiadavkam.

7-sed.webp

UŽITE SI SPOLOČNÉ CESTOVANIE

Vďaka 7 plnohodnotným sedadlám môžete pohodlne cestovať s priateľmi alebo rodinou. Všetci cestujúci na zadných sedadlách v 2. a 3. rade majú k dispozícii veľa priestoru. Sedemmiestna verzia nového vozidla Dacia Jogger sa prispôsobí vašim želaniam! Môžete vybrať sedadlá v treťom rade a využiť veľký batožinový priestor pre uložení všetkých svojich vecí.

výbava

vybavený na všetkých úrovniach

jogger-img-1.webp

Modulárne pozdĺžne strešné lišty

Idete na výlet s rodinou? Chystáte sa na športový víkend? Vyrazte na cestu bez obmedzení! Svoje veci môžete prevážať buď priamo na strešných nosičoch, alebo môžete behom  chvíle namontovať strešný box. Buďte kráľmi ciest!

jogger-img-2.webp

24 l úložných priestorov

Nové vozidlo Dacia Jogger disponuje veľkým množstvom úložných priestorov s veľa dômyselnými a ľahko prístupnými priehradkami pre každého.

jogger-img-3.webp

Posuvné stolíky

Mysleli sme na pohodlie pre všetkých! V zadnej časti si vďaka posuvným stolíkom môžete usporiadať priestor podľa svojich predstáv.

Predáváme vozidlá značiek